Про нас

Мене звати Анастасія і я засновниця бренду Dubai Parfum, який був створений у 2020році у Львові і максимально швидко розвивається.

ЩО ПРОПОНУЄ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН DUBAI PARFUM СВОЇМ КЛІЄНТАМ?

Насамперед нашу найкращу продукцію –розпив парфумерії, аромадифузори для дому та аромати для авто, і це все може бути один аромат. У нас Ви зможете знайти те що підійте саме Вам.Завдання номер один для інтернет-магазину Dubai Parfum– дати клієнту можливіть дорого і довго пахнути за дуже адекватну ціну.

ВСЕ, ЩО МИ РОБИМО – це заради НАШИХ КЛІЄНТІВ

Ви зможете отримати своє замовлення у будь-якій точці України, адже ми доставляємо замовлення до всіх населених пунктів нашої країни. Завдяки широкому асортименту парфумерної продукції, яка починається з класичних ароматів і закінчується останніми новинками, свої запити зможуть задовольнити навіть найпримхливіші та найдосвідченіші покупці.

Ми працюємо, дивлячись лише вперед, щоб впевнено зайняти свою нішу на європейському ринку парфумерії.

10 ПРИЧИН ДЛЯ ТОГО, ЩОБ СТАТИ НАШИМ ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТОМ

  1. Ми — безпосередні виробники парфумерії. Працюємо виключно з перевіреними постачальниками сировини, а компоненти для виготовлення продукту завозимо безпосередньо із Франції – світової столиці усієї парфумерії.
  2. Великий та різноманітний асортимент. У нашому інтернет-магазині ви знайдете понад 100 ароматів, включаючи останні модні новинки.
  3. Парфумерний стиліст Анастасія зробить Вам безкоштовний підбір аромату, який підійте саме Вам.
  4. У нас вже більше 5000 задоволених клієнтів. 80% з яких стали постійними.
  5. Працюючи над парфумерією, досягли середнього показника стійкості ароматів більш ніж 24 години! Все завдяки 50-відсотковій концентрації ароматичних олій французького виробництва у нашій продукції.
  6. Ми працюємо для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень.
  7. З нами ви зруйнуєте всі свої стереотипи про парфумерію на розпив. Отримайте високоякісний парфум за доступною ціною.
  8. Швидке відправлення. 95% ваших замовлень ми надішлемо на день оформлення. Ці умови працюють у всі дні, крім неділі.
  9. Доставляємо замовлення по всій території України.
  10. Ми постійно тішимо наших клієнтів знижками, акціями, програмою лояльності, системою бонусів та подарунками.

Давайте досліджувати світ парфумів разом! З Вас, бажання бути завжди на крок попереду інших, а ми забезпечимо Вас модними ароматами, якісною продукцією, висококласним сервісом та приємними компліментами у вигляді знижок, бонусів та акцій від інтернет-магазину ….

Ваш світ поділитися на "ДО" та "ПІСЛЯ" з DUBAI PARFUM!

Приємних покупок!